LOKALNI IZBORI

Predata izborna lista koalicije u Titvu: Željko Komnenović nosilac

Opštinskoj izbornoj komisiji svoju listu juče je predala i koalicija Izborna lista: Željko Komnenović – Narod pobjeđuje, Demokrate, DSS, na kojoj se nalaze 32 kandidata, od čega 10 žena, saopšteno je ove koalicije.

Predata izborna lista koalicije u Titvu: Željko Komnenović nosilac

Opštinskoj izbornoj komisiji svoju listu juče je predala i koalicija Izborna lista: Željko Komnenović – Narod pobjeđuje, Demokrate, DSS, na kojoj se nalaze 32 kandidata, od čega 10 žena, saopšteno je ove koalicije.
Pozicija: 2
Izvor vijesti: Jadran Boka
Podnaslov: LOKALNI IZBORI
Tizer: Opštinskoj izbornoj komisiji svoju listu juče je predala i koalicija Izborna lista: Željko Komnenović – Narod pobjeđuje, Demokrate, DSS, na kojoj se nalaze 32 kandidata, od čega 10 žena, saopšteno je ove koalicije.
Prva polovina vijesti:

Podsjećamo, gostujući u Patriotskim igrama na TV ADRIA Komnenović je saopštio da će biti nosilac ove koalicije.

Koalciija je objavili i koje sve na njihovoj listi:

  1. Željko Komnenović Profesor SH jezika i književnosti
  2. Vladimir Arsić Ing. Elektrotehnike
  3. Zorica Bulatović Mašinski tehničar
  4. Goran Vujović Elektrotehničar
  5. Dejan Risančić Tehničar
  6. Siniša Samardžić Mašinski bravar
  7. Dejan Piper Privrednik
  8. Nina Purović Ekonomski tehničar
  9. Zorana Jovanović Magistar muzike
  10. Dejan Kandić Menadžer u turizmu
  11. Vučeta Stanišić Magistar nautike
  12. Vlado Brguljan El.Ing.elektronike
  13. Milan Kovačević Elektrotehničar
  14. Gojko Ivanović Penzioner
  15. Backo Backović Menadžer u sportu
  16. Ankica Bogdanović Penzioner
  17. Slađana Vuković Menadžer
  18. Jovana Potežica Student
  19. Milisav Šćekić Tehničar drumskog saobraćaja
  20. Gorčin Čvorović Ljekar
  21. Jelena Šćekić pravnica
  22. Đorđe Jovićević Elektrotehničar
  23. Desanka Đorđević Penzioner
  24. Srđan Krunić Profesor fizičke kulture
  25. Slobodan Lakićević Ing elektrotehnike
  26. Vladan Vojvodić Masinski tehničar
  27. Aleksandar Mijatović Veterinarski tehničar
  28. Jovana Otović  Student
  29. Dalibor Kosović Turistički tehničar
  30. Mihajlo Danilović Inženjer poljoprivrede
  31. Vladana Perović Trgovački tehničar
  32. Boško Vučić Penzioner
Napiši komentar
Izvor vijesti: Jadran Boka
| .
Pozicija: 2
Izvor vijesti: Jadran Boka
Podnaslov: LOKALNI IZBORI
Tizer: Opštinskoj izbornoj komisiji svoju listu juče je predala i koalicija Izborna lista: Željko Komnenović – Narod pobjeđuje, Demokrate, DSS, na kojoj se nalaze 32 kandidata, od čega 10 žena, saopšteno je ove koalicije.
Prva polovina vijesti:

Podsjećamo, gostujući u Patriotskim igrama na TV ADRIA Komnenović je saopštio da će biti nosilac ove koalicije.

Koalciija je objavili i koje sve na njihovoj listi:

  1. Željko Komnenović Profesor SH jezika i književnosti
  2. Vladimir Arsić Ing. Elektrotehnike
  3. Zorica Bulatović Mašinski tehničar
  4. Goran Vujović Elektrotehničar
  5. Dejan Risančić Tehničar
  6. Siniša Samardžić Mašinski bravar
  7. Dejan Piper Privrednik
  8. Nina Purović Ekonomski tehničar
  9. Zorana Jovanović Magistar muzike
  10. Dejan Kandić Menadžer u turizmu
  11. Vučeta Stanišić Magistar nautike
  12. Vlado Brguljan El.Ing.elektronike
  13. Milan Kovačević Elektrotehničar
  14. Gojko Ivanović Penzioner
  15. Backo Backović Menadžer u sportu
  16. Ankica Bogdanović Penzioner
  17. Slađana Vuković Menadžer
  18. Jovana Potežica Student
  19. Milisav Šćekić Tehničar drumskog saobraćaja
  20. Gorčin Čvorović Ljekar
  21. Jelena Šćekić pravnica
  22. Đorđe Jovićević Elektrotehničar
  23. Desanka Đorđević Penzioner
  24. Srđan Krunić Profesor fizičke kulture
  25. Slobodan Lakićević Ing elektrotehnike
  26. Vladan Vojvodić Masinski tehničar
  27. Aleksandar Mijatović Veterinarski tehničar
  28. Jovana Otović  Student
  29. Dalibor Kosović Turistički tehničar
  30. Mihajlo Danilović Inženjer poljoprivrede
  31. Vladana Perović Trgovački tehničar
  32. Boško Vučić Penzioner
Napiši komentar
Izvor: Jadran Boka
.

Predata izborna lista koalicije u Titvu: Željko Komnenović nosilac
Komnenović
Komnenović

Podsjećamo, gostujući u Patriotskim igrama na TV ADRIA Komnenović je saopštio da će biti nosilac ove koalicije.

Koalciija je objavili i koje sve na njihovoj listi:

  1. Željko Komnenović Profesor SH jezika i književnosti
  2. Vladimir Arsić Ing. Elektrotehnike
  3. Zorica Bulatović Mašinski tehničar
  4. Goran Vujović Elektrotehničar
  5. Dejan Risančić Tehničar
  6. Siniša Samardžić Mašinski bravar
  7. Dejan Piper Privrednik
  8. Nina Purović Ekonomski tehničar
  9. Zorana Jovanović Magistar muzike
  10. Dejan Kandić Menadžer u turizmu
  11. Vučeta Stanišić Magistar nautike
  12. Vlado Brguljan El.Ing.elektronike
  13. Milan Kovačević Elektrotehničar
  14. Gojko Ivanović Penzioner
  15. Backo Backović Menadžer u sportu
  16. Ankica Bogdanović Penzioner
  17. Slađana Vuković Menadžer
  18. Jovana Potežica Student
  19. Milisav Šćekić Tehničar drumskog saobraćaja
  20. Gorčin Čvorović Ljekar
  21. Jelena Šćekić pravnica
  22. Đorđe Jovićević Elektrotehničar
  23. Desanka Đorđević Penzioner
  24. Srđan Krunić Profesor fizičke kulture
  25. Slobodan Lakićević Ing elektrotehnike
  26. Vladan Vojvodić Masinski tehničar
  27. Aleksandar Mijatović Veterinarski tehničar
  28. Jovana Otović  Student
  29. Dalibor Kosović Turistički tehničar
  30. Mihajlo Danilović Inženjer poljoprivrede
  31. Vladana Perović Trgovački tehničar
  32. Boško Vučić Penzioner

Napišite komentar ovdje
symbols left.
Niste prijavljeni
Unesite tražene podatke
Učitavam komentar The comment will be refreshed after 00:00.

Budite prvi koji komentariše ovu vijest


Povezani članci

Pratite nas i putem iOS i Android aplikacije

Adria TV® 2022. All rights reserved. Made By  iv solution


Adria Management Services