Skip to main content

čestitao ramazanski bajram

Spajić: Dijalog, razumijevanje i praštanje da budu naša društvena svakodnevica

Spajić: Dijalog, razumijevanje i praštanje da budu naša društvena svakodnevica


Predsjednik Vlade Crne Gore Milojko Spajić čestitao je građanima islamske vjeroispovjesti Ramazanski bajram
Predsjednik Vlade Crne Gore Milojko Spajić čestitao je građanima islamske vjeroispovjesti Ramazanski bajram


Spajić: Dijalog, razumijevanje i praštanje da budu naša društvena svakodnevica
Spajić

“Najsrdačnije vam čestitam Ramazanski bajram, sa željom da duhovna dobra koja stičete šireći učenje o plemenitosti, nesebičnosti i odgovornosti, budu na korist vama lično, vašim porodicama i našem društvu. Uvijek su dobrodošle blage i opominjuće riječi i humana djela, koja nas podstiču da budemo tolerantniji, solidarniji i okrenuti interesima kolektiviteta i progresu sveukupne zajednice. Želim da dijalog, razumijevanje i praštanje budu naša društvena svakodnevica i temelji našeg javnog diskursa“, naveo je premijer Spajić u čestitki upućenoj reisu Islamske zajednice, ef. Fejziću.Komentari

Subscribe
Notify of
0 Komentara
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare

Povezani članci