„Prvi sam i vašem mediju, a i svim medijima u Srbiji rekao još prije dvije godine da je spreman atentat na predsjednika države, da je trebalo da bude ubijen, pošto im to nije uspjelo-zahvaljujući Vulinu i Gašiću, onda su počeli da kriminalizuju sina predsjednika države Danila i brata mu Andreja. Onda su spremali likvidaciju i brata i sina Danila, prisluškivali su mu oca Anđelka. Uvijek sam govorio i dan danas stojim iza toga da je predsjedniku države život ugrožen ili da mu može biti ugrožen“, kaže Grgur.
Dodaje da imamo i primjer od juče, kada se oglasila Rada Trajković i dolila ulje na vatru izmišljajući,, tvrdi Grgur, lažne optužbe po naredi vjerovatno stranih plaćenika da predsjednik Vučić od Amerikanaca traži aboliciju za svoju porodicu i “kriminalce sa sjevera Kosova“ za prihvatanje sporazuma.
„To je notorna neistina i ovaj strani špijun, kojoj ćerka živi u inostranstvu, koja je očito plaćena od kojekakvih stranih službi da predsjednika države i njegovu porodicu, a sa tim i čitavu Srbiju ugrozi širenjem mržnje, propagande, uznemiravanja javnosti i ta žen aočito želi krvoproliće. Ništa nije bolja od najgorih kriminalnih klanova koji su želeli, i dan danas žele smrt predsjednika države ili člana njegove porodice“, kaže on.
Ističe i da daje neograničenu podršku predsjedniku države u svim njegovim poduhvatima, radovima, zalaganjima i političkim potezima.
„Opet ponavljam-Aleksadar Vučić nikada neće Srbiju izdati ni srpsku teritoriju koja je sastavni dio Srbije po Ustavu-Kosovo i Metohiju. On nema gene izdajnika, a ovi svi koji to žele da mu prišiju neka se zapitaju ko su oni i šta su. Osuđujem napad u Skupštini Srbije kada su krenuli opozicioni poslanici prema mjestu gdje je sjedio predsjednik države, to je nešto što je nedopustivo i ne priliči nijednom čoveku, a ne poslaniku da kreće sa zaletom prema predsjedniku države, a čuli ste i sam predsjednik je rekao da ih se ne boji, čovjek se našao u čudu i nije mogao da vjeruje da postoje takvi ljudi“, objasnio je Grgur.
Njegove tvrdnje o prijernji po ivot Vučiću, kako kaže, su se obistinile.
„Ovo sada što je najvažmije-za nevjerne Tome što izmišljaju priče-da oktivljeni svjedok ne smije na sudu da laže, jednu rečenicu kadabi rekao da nije istinita i koja ne može da se dokaže, njemu bi se odmah status svjedoka okrivljenog oduzeo tako da bi on dobio doživotni vjerovatni zatvor za djela koja je učinio u skupini zločinačkog udruženja. Znači, on priča istinu, a optuženi, naravno, imaju pravo da izmišljaju i da lažu, ali mene čudi što sudija dopusti da i okrivljeni u tom procesu govore i pričaju nešto mimo optužnice. Živila Srbija! Živio predjsednik Aleksandar Vučić“, zaključio je Grgur.
Adria TV® 2022. All rights reserved. Made By
Adria Management Services