Skip to main content

Oglasio se na Tviteru

Đukanović: Skandiranje fudbalskih navijača Sutjeske potvrda ozbiljne devastacije društva

Đukanović: Skandiranje fudbalskih navijača Sutjeske potvrda ozbiljne devastacije društva


Skandiranje fudbalskih navijača uoči finalne utakmice crnogorskog kupa još jedna je potvrda ozbiljne devastacije našeg društva, i direktna posljedica tolerisanja ili podstrekivanja nacionalističkih ispada i ekstremizma od strane različitih aktera na javnoj sceni naročito tokom posljednje tri godine, poručio je doskorašnji predsjednik Crne Gore Milo Đukanović.
Skandiranje fudbalskih navijača uoči finalne utakmice crnogorskog kupa još jedna je potvrda ozbiljne devastacije našeg društva, i direktna posljedica tolerisanja ili podstrekivanja nacionalističkih ispada i ekstremizma od strane različitih aktera na javnoj sceni naročito tokom posljednje tri godine, poručio je doskorašnji predsjednik Crne Gore Milo Đukanović.


Đukanović: Skandiranje fudbalskih navijača Sutjeske potvrda ozbiljne devastacije društva
Đukanović, foto: F.F. ADRIA

“Odsustvo promptne osude i reakcije najvažnijih državnih adresa je poseban razlog za dodatnu zabrinutost”, ocjenjuje Đukanović.

Poručuje da govor mržnje ne smije biti ignorisan.

Podsjetimo, grupa navijača Sutjeske, prilikom dolaska na utakmicu finala kupa Crne Gore sa Arsenalom sinoć je skandirala “Nož, žica, Podgorica”, svjedoči video snimak objavljen na društvenim mrežama.



Komentari

Subscribe
Notify of
0 Komentara
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare

Povezani članci