Skip to main content

Nosilac liste “Za Budućnost Budve – Budba otvorieni grad”

Mikijelj: Jovanović da se odredi – ili će razgovarati sa nama ili sa DPS-om

Mikijelj: Jovanović da se odredi – ili će razgovarati sa nama ili sa DPS-om


Nosilac liste “Za Budućnost Budve – Budba otvorieni grad” pozvao je nosilaca liste “Budva naš grad”  Nikolu Jovanovića da se odredila da li će razgovarati sa njima ili DPS-om.
Nosilac liste “Za Budućnost Budve – Budba otvorieni grad” pozvao je nosilaca liste “Budva naš grad”  Nikolu Jovanovića da se odredila da li će razgovarati sa njima ili DPS-om.


Mikijelj: Jovanović da se odredi – ili će razgovarati sa nama ili sa DPS-om
Foto: ZBCG

“Prije svega želim da istaknem da smo tokom cijele izborne kampanje, izborne večeri i u postizbornom periodu ponavljali da smo otvoreni za dijalog i dogovor sa svima osim sa DPSom i njihovim satelitima. Žao nam je što su neki drugi, vjerovatno uslijed prevelikog samopouzdanja, olako počeli da otpisuju potencijalne saradnike, ali svakako je pozitivno što smo sinoć imali to svojevrsno priznanje da se politikom isključivosti ništa ne može postići”, rekao je on. 

Kako dodaje, ono što je i dalje frapantno biračima koalicije Za budućnost Budve, a siguran je i velikoj većini birača i odbornika liste grupe građana “Budva naš grad”, jeste da Jovanović ima smjelosti da u istu ravan stavlja Novu srpsku demokratiju i Demokratsku partiju socijalista.

“Vjerujem da su svi pošteni ljudi, koji nemam sumnje čine dominantan broj na listi koju predvodi, bili zgroženi tom paralelom. Nikola Jovanović je sinoć simbolično napravio paralelu između mene koji pod brutalnom prisilom prikovan ležim na zemlji ispred zgrade SO Budva i parapolicajca koji je, pritiskajući moj vrat svojim koljenom, imao namjeru da me ubije. To je nešto što nas je sinoć sve zateklo, jer smo smatrali da makar u toj borbi protiv bivšeg kriminalnog režima imamo ono što je zajedničko i što nas spaja”, rekao je on.

Kako ističe,  Nikola Jovanović može pregovarati ili sa njima ili sa DPS-om.

“To su dvije vrlo jednostavne opcije. Razgovor sa nama i bratski dogovor očekuje i ubjedljiva većina ljudi koji se nalaze na njegovoj listi, kao i birači koji su ih birali, te neka se g. Jovanović dobro zapita koliko je ispravno i moralno ići u pregovore sa DPS-om i ljudima koji su do juče bili spremni da nas eliminišu. Budva očekuje pomirenje, predan rad i pažnju koja ona nesumnjivo zaslužuje, a to se sigurno ne može postići praveći bilo kakve dilove sa DPS-om koji je stvorio sve probleme koje danas mukotrpno rješavamo”, zaključuje Mikijelj.Komentari

Subscribe
Notify of
0 Komentara
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare

Povezani članci