Skip to main content

meč prekinut na 10 minuta

VIDEO – Skandal u Podgorici: Varvari gostujućim navijačima skandirali J*** šiptare

Derbi kola, između Budućnosti i Dečića, prekinut je 10 minuta zbog uvrjedljivog skandiranja “avijača domaćeg tima – “varvara”. Oni su gostima iz Tuzi skandirali J*** šiptare.

Sudija je odlučio da prekine meč, a tek nakon što je prestalo sakndiranje, ali i smirile strasti u oba tabora, utakmica je nastavljena.

Ovo, inače, nije prvi put da se ovakve stvari čuju sa stadiona pod Goricom.

Meč je završen neriješeno 1:1, ali nacionalistički ispad ostavio je “gorak ukus”.