Kako je prenijela danas francuska onlajn televizija BFMTV, Zaz je na Fejsbuku napisala da je odložila koncerte zakazane u septembru jer su u Kvebeku na snazi zdravstvene mjere protiv koronavirusa.
„Ja sam osoba od integriteta, ne mogu da budem ono što jesam i da pjevam ono što pjevam ako radim suprotno od onoga što moje tijelo, moje srce i moja duša osjećaju“, dodala je pjevačica.
Zaz je rekla da je preležala bolest i da je do sada imala koncerte u inostranstvu gdje je ponekad boravila u izolaciji i stalno išla na testiranje.
Iako pjevačica odbija vakcinaciju, rekla je da poštuje svačiji izbor. Izrazila je nadu da će zdravstvena situacija biti bolja u Kanadi kako bi mogla da održi koncerte.
Zaz je u oktobru 2021. objavila peti album „Isa“. Pjevačica će 2025. godine igrati u mjuziklu o slavnoj Edit Pjaf (Edith Piaf) u produkciji Tomasa Langmana (Thomas Langmann).
Pjevačica čije je pravo ime Izabel Žefroa (Isabelle Geffroy) stekla je svjetsku slavu sa pjesmom „Je veux“ sa istoimenog prvog albuma 2010. godine.
Ima prepoznatljiv glas koji neki porede sa glasom Edit Pjaf, piše pjesme i njena muzika predstavlja mješavinu stilova – džeza, soula i francuske šansone.
Adria TV® 2022. All rights reserved. Made By
Adria Management Services