Skip to main content

VIDEO-(Ne)prijateljska utakmica Vulvsa i Levantea

Levante je pobjedio 2:1, a poveo je u 32. minuti golom Martija. Ali, tri minute kasnije dogodio se prvi incident.

Vulverhemptonov igrač Ierson Moskera brutalno je startovao na igrača Levantea, nakon čega je na terenu u sekundi nastala opšta tuča igrača, sa terena i sa klupa za rezerve.

Sudija je sve to mirno promatrao i onda isključio Moskeru i Levanteovog igrača Enisa Bardija.

Cirkus se nastavio nekoliko trenutaka prije kraja prvog poluvremena, kad je Danijel Podense iz Vulvsa u “kravatu” uhvatio jednog igrača Levantea, nakon čega su se opet svi potukli, a sudija je isključio Podensea i neimenovanog igrača Levantea.

Obje ekipe su na odmor otišle sa po devet igrača na terenu, a na poluvremenu je dogovoreno da se nastavi 11 na 11, ali bez isključenih igrača.

Kočorašvili je u 59. minuti povisio na 2:0 pre nego što je Gomeš postavio konačnih 2:1, osam minuta prije kraja.

Sudija je u 86. minuti zaključio da je bilo dosta pa je odlučio svirati kraj četiri minute prije isteka regularnih 90.