Skip to main content

UTAKMICA BILA PREKINUTA ZBOG UPADA NAVIJAČA

Nastavljen meč u Nikšiću pred praznim tribinama

Novi skandal u crnogorskom fudbalu – utakmica Sutjeske i Petrovca bila je prekinuta u 66. minutu zbog upada navijača na teren.

Sudija Dejan Marković je kod rezultata 0:1 poništio pogodak Sutjeske zbog navodnog faula Dragana Grivića pri udarcu glavom, nakon čega su ,,vojvode“ ušle u teren, a jedan od njih je nasrnuo na glavnog arbitra.

Marković se potom sa saradnicima povukao u svlačionicu, a meč je nastavljen nakon što su ispražnjene tribine.

Tenzija je bilo i u Beranama gdje je Mladost pobijedila Jezero (1:0). Po završetku meča stvorila se gužva na terenu, ali nije bilo većih incidenata.